+420 777 23 60 23

Po - Pá: 8:00 - 16:00

polasek@fenix2015.cz

Kontaktní e-mail

Pro domácnosti

Chcete snížit výdaje své domácnosti? Rádi byste ušetřili na pojistných produktech, minimalizovali poplatky u hypotéky či našli vhodné příležitosti pro tvorbu nových investic? Využijte našeho odborného poradenství, které se vám na míru přizpůsobí. Naše služby zaměřujeme na domácnosti i na jednotlivce, kteří hledají tu nejvýhodnější nabídku. Nevadí, že nemáte odborné znalosti v daném oboru a že si sami nedokážete vybrat ideální produkt. Od toho tu jsme my a my vám rádi pomůžeme.

Odborné poradenství pro domácnosti i jednotlivce

Naše služby rozdělujeme do několika kategorií. Zabýváme se pojistnými produkty, spořícími produkty, hypotečními úvěry, investičními produkty, konsolidací stávajících půjček a úvěrů a také vám pomůže zajistit spokojené stáří, což je v současné době nízkých důchodů velmi důležité. Doporučujeme vám tuto oblast nepodcenit a začít se o ni včas zajímat.

 

Jak vám můžeme pomoci? Mějte vždy tu nejzajímavější nabídku

Pojištění je nezbytné pro každého, kdo chce zajistit sebe, své blízké nebo své bydlení. Rozlišuje se na životní a neživotní pojištění. Pojistit si můžete téměř cokoliv. Pojištění vás ochrání před nečekanými životními situacemi.

Pokud máte volné prostředky, vyplatí se je spořit nebo vhodně investovat. Když vám zase peníze chybí, je mnohdy nezbytné sjednání úvěru či půjčky. Sjednáním daných produktů však vaše práce nekončí. Vesměs se jedná o dlouhodobé produkty, které je nezbytné průběžně aktualizovat. Jedině tak budou stále odpovídat vašim specifickým požadavkům.

 

Nevíte si rady? Zavolejte nám! Rádi vám pomůžeme

Umíte správně vybrat dobrou společnost, sjednat pojištění, hypotéku, spořící nebo úvěrový produkt? Tak aby jste za své peníze dostali MAXIMUM? Poraďte se raději preventivně zda je to opravdu to správné řešení a učinili jste vynikající rozhodnuti… 

Jsme profesionálové v oboru a spolupracujeme z většinou bank a pojišťoven v ČR. Chcete poradit a vědět všechny DŮLEŽITÉ informace před podpisem smlouvy? Tímto můžete ušetřit i desítky tisíc korun! POMŮŽEME vám!

Kontaktujte naši společnost FÉNIX 2015. Jsme specialisté na tuto problematiku a ve všech zmíněných oblastech vám můžeme poradit, zprostředkovat smlouvu a být nápomocni s výběrem správného finančního produktu (pojištění,půjčky,investice,spoření), který vyřeší vaši aktuální situaci a potřebu. Bez obíhání desítky poboček pojišťoven a bank. U nás zjistíte vše na jednom místě.