+420 777 23 60 23

Po - Pá: 8:00 - 16:00

polasek@fenix2015.cz

Kontaktní e-mail

Pojištění

Jsme specialisté na zprostředkování celé škály pojistných produktů. Ať už potřebujete pojistit sebe, své blízké nebo svůj majetek, máme pro vás řešení, které se na míru přizpůsobí vašim představám a možnostem. Pojistné produkty v Čechách nabízí mnoho pojišťoven a může být náročné se v jejich nabídce zorientovat… Proto jsme tu MY!

UNIKÁTNÍ ŘEŠENÍ NA MÍRU – Vyslechneme si vaše přání a vybereme variantu, která bude požadavek nejvíce naplňovat.

Jaké pojištění si u nás můžete sjednat? Pojištění nabízíme pro domácnosti i pro firmy. Sjednat si ho u nás tak může opravdu každý.

Naše společnost nabízí široké spektrum pojištění, mezi naše nejčastěji sjednávané produkty patří:

Pojištění aut, Životní pojištění, Pojištění domácnosti, majetku, pojištění FIREM a odpovědnostni, cestovní pojištění atd.

Pojištění je dnes nesmírně důležité, protože nikdy nevíte, co se může v životě stát. Každý, kdo má sjednané pojištění, myslí na svou budoucnost a také na své blízké. Ať se jedná o životní či neživotní pojištění, ani jedno se nevyplatí podceňovat. Sjednáním produktu  naše práce nekončí. Staráme se o vaše pojistné smlouvy a udržujeme je stále aktuální. Je jedno, zda chcete uzavřít novou smlouvu  nebo pouze aktualizovat stávající, v obou případech se na nás můžete obrátit.

Hledáte spolehlivé a kvalitní pojištění? Obraťte se na nás.

Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího pojištění.

Povinné ručení

Na všechna motorová vozidla v osobním či ve firemním vlastnictví je nutné mít uzavřené povinné ručení. Nezáleží na tom, zda vlastníte osobní automobil, motocykl nebo třeba autobus, bez této pojistky se rozhodně neobejdete. Zajišťuje, že v případě dopravní nehody nemusíte platit druhé straně odškodné z vlastní kapsy. Jeho účelem je zajistit ochranu poškozeného v případě dopravní nehody zaviněné majitelem vozidla. Povinné ručení také hradí náklady spojené s likvidací nehody a léčebnou péčí pro zraněné. Poradíme vám, na co vše myslet při sjednání povinného ručení a doporučíme produkty, které budou pro vás vyhovující a samozřejmě i cenově dostupné.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je doplňkové pojištění, které může majitel vozidla sjednat k povinnému ručení. Jeho účelem je chránit majitele vozidla před finančními ztrátami způsobenými nehodou, kdy byla vozidlo poškozeno. Havarijní pojištění pokryje škody v případě nehody, krádeže, živlu i vandalismu. S naší pomocí si nastavíte výhodné podmínky a budete mít jistotu, že v případě nehody či odcizení obdržíte od pojišťovny řádné plnění. Havarijní pojištění také zahrnuje celou škálu dalších připojištění (např. výhledová skla, náhradní vozidlo, střet ze zvěří, úrazové připojištění, bezlimitní asistenční služby atd.). Zeptejte se nás a my vám poradíme.

Pojištění pro případ smrti

Pojištění pro případ smrti si uzavírá každý, kdo myslí na své blízké. Vztahuje se obecně na smrt (nezáleží na její příčině). I když ho mnozí lidé neradi řeší, je potřeba myslet na to, co bude s vašimi blízkými, až tu nebudete. Pojištění pro případ smrti je životní pojištění a vaše rodina tak obdrží částku sjednanou v pojistné smlouvě. Tato částka jim pak může pomoci s překlenutím náročného období. Sjednejte si i vy přes nás pojištění na míru.

Pojištění invalidity

Invalidita může postihnout každého, ať už důsledkem nečekaného úrazu nebo vážného onemocnění. Pokud se stanete invalidní, obdržíte důchod, který ale není příliš vysoký a jen těžko z něj uhradíte veškeré nezbytné výdaje. S pojištěním invalidity obdržíte částku sjednanou ve smlouvě, která vám může finančně pomoci na začátku tohoto náročném období. Kolik vám bude vyplaceno, záleží na sjednané částce a také na stupni invalidity. Pro bližší informace nás kontaktujte.

 

Pojištění vážných onemocnění

Každého z nás může postihnout vážné onemocnění, které dokáže zkomplikovat život. Díky pojištění vážných onemocnění můžete potenciální zdravotní problémy částečně vykompenzovat částkou, která například pomůže s uhrazením výdajů během výpadku vašeho příjmu. Pojištění vážných onemocnění je životní pojištění. Může se vztahovat na celou řadu běžně se vyskytujících i vzácných onemocnění, jako je například rakovina, infarkt, žloutenka, borelioza a další. Vždy záleží na konkrétní pojišťovně.

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je jedním z nejčastěji sjednávaných pojistných produktů současnosti. Poskytuje finanční pomoc v případě úrazu, jako jsou náklady na léčbu, hospitalizaci, rekonvalescenci, náhrada za dočasné pracovní neschopnosti a úmrtí. Tento typ pojištění se obvykle sjednává pro případ, že dojde k vážnému úrazu, který má negativní dopad na zdravotní stav a schopnost pracovat.

Cena úrazového pojištění se může lišit v závislosti na riziku a výši pojistného plnění. Pojistné plnění se určuje na základě výše nastavených limitů a to částkou nebo procentuálně z max. limitů uvedených v pojistné smlouvě.

Úrazové pojištění je vhodné pro všechny, zejména pro lidi pracující v rizikových povoláních, sportovce, turisty, cyklisty nebo motoristy. Pokud máte zájem o sjednání úrazového pojištění, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my vám poradíme s výběrem vhodného pojištění včetně sestavení návrhu smlouvy – nabídka na míru.

 

Toto pojištění můžeme doporučit nejen lidem, kteří se aktivně věnují sportovní činnosti, ale úplně každému bez rozdílu věku. Úraz se vám totiž může přihodit i při každodenních činnostech a vyplatí se být proti němu alespoň částečně chráněný. Toto pojištění může zajistit, že obdržíte bolestné, denní odškodné po dobu léčby a také určitý finanční obnos v případě trvalých následků.

 
 

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti ochrání vaše bydlení před nečekanými situacemi. Mezi základní rizika pojištění domácnosti patří živel (požár, blesk, vichřice, sesuv půdy atd.), povodeň a odcizení. Pokud tedy máte obavy o svůj majetek, určitě si toto pojištění sjednejte. Uvidíte, že s ním budete mít mnohem klidnější spaní. Jestliže se poškodí něco z vaší domácnosti, případně se stanete obětí krádeže, pojišťovna vám vyplatí odškodné, za které svou domácnost znova vybavíte.

Pojištění domácnosti je vhodné pro každého, kdo vlastní dům nebo byt, a chtěl by ochranu svého majetku a interiéru proti nečekaným událostem.

 

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti je vhodné pro vlastníky nemovitostí všech druhů, od bytů až po rodinné domy nebo průmyslové objekty. Týká se obytných budov i dalších staveb. Vztahuje se na škody způsobené živly či jinými riziky a také kryje vaši odpovědnost při stavbě budovy. Vztahuje se též na vandalismus. Jeho předmětem mohou být jakékoliv stavby. Při sjednání pojištění nemovitosti vám poradíme, jakou si nastavit výši pojistného plnění a doporučíme vám vhodné produkty na míru vašim potřebám. Pojištění nemovitosti se řadí mezi nejstarší pojistné produkty.

Cena pojištění nemovitosti se může lišit v závislosti na různých faktorech, jako je například výše pojistného plnění, umístění nemovitosti, typ budovy, věk budovy a další faktory. Je důležité pečlivě zvážit rozsah krytí, který potřebujete, abyste zajistili dostatečnou ochranu vaší nemovitosti.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti mohou uzavřít jednotlivci, firmy a organizace, a to jak na osobní, tak i na profesionální úrovni.

Druh pojištění, který chrání vaše finanční zájmy v případě, že vás někdo obviní z toho, že jste způsobili škodu na majetku nebo způsobili zranění osobě. Toto pojištění kryje náklady na právní zástupce, náhrady za škodu a další náklady, které mohou vzniknout v souvislosti s občanskoprávní odpovědností.

Pokud máte například vlastní firmu, může být pojištění odpovědnosti důležitým způsobem, jak zajistit, že vaše podnikání bude chráněno v případě sporu. Tento druh pojištění také může být povinné v určitých oblastech, patří zde v první řadě provozovatelé nestátních zdravotních organizací, a to zubní lékaři, lékárny,  ambulantní lékaři, veterinární lékaři, právnici a další profese.

Firmy a podnikatelé

Pro firmy a podnikatele existuje celá řada pojištění, které mohou využít k ochraně svých finančních zájmů. Následující jsou některé z nejčastějších typů pojištění, které jsou pro podnikání důležité:

  1. Pojištění majetku – kryje ztráty způsobené poškozením, zničením nebo krádeží firemního majetku, jako jsou budovy, vybavení, inventář a další majetek.

  2. Pojištění odpovědnosti – chrání vaši firmu před náklady na právní zástupce a odškodné v případě, že se na ní podá žaloba kvůli údajnému způsobení škody na majetku nebo zranění osoby.

  3. Pojištění pracovních úrazů a nemocí zaměstnanců – kryje náklady na léčbu a náhrady příjmu zaměstnanců v případě, že utrpí pracovní úraz nebo onemocnění související s prací.

  4. Pojištění proti ztrátě zisku – kryje náklady na provoz a další náklady, pokud váš podnik utrpí škodu, která vás připraví o zisk.

  5. Pojištění výrobních rizik – kryje škody způsobené výrobky nebo službami, které vaše firma nabízí.

  6. Pojištění vozidel – chrání vaše podnikání v případě, že vámi vlastněná vozidla způsobí škodu na majetku nebo zranění osob.

  7. Pojištění života a invalidity pro klíčové zaměstnance – poskytuje finanční krytí v případě, že klíčový zaměstnanec onemocní nebo zemře.

Při výběru pojištění je důležité pečlivě zvážit, jakou výši pojistného plnění a krytí potřebujete, aby byly vaše finanční zájmy dostatečně chráněny. Pokud máte zájem o sjednání pojištění pro svou firmu, můžete se na nás obrátit a my vám pomůžeme vybrat vhodnou pojišťovnu a pojistnou ochranu + sestavit pro vás nabídku na míru.