MŮJ PŘÍBĚH

LUKÁŠ POLÁŠEK - představení & informace

O mně - Kdo jsem?

  Specialista ve světě FINANČNÍCH služeb a pojistných produktů. PROFESIONÁL v OBORU. Mám mnohaleté zkušenosti z praxe a rozsáhlé vědomosti. Produktový EXPERT se znalostí VPP, různých spec.výluk z pojištění a dodatkových pojistných podmínek. Díky tomu se při řešení PU, škodní události nestane, že pojišťovna zamítne plnění bez předem neznámého důvodu. Splňuji každoroční certifikace a obdržel jsem OCENĚNÍ za zodpovědný prodej finančních služeb, viz: LICENCE a CERTIKÁTY.  Rád poradím se správným nastavením jakéhokoliv typu pojištění, úvěru, hypotéky a variantami investování - Jak nejlépe zhodnotit uspořené peníze. Jádrem mého podnikání je zodpovědnost, vstřícnost, transparentnost. S tím souvisí profesionalita a kvalita poskytovaných služeb. Společně s klienty OPTIMALIZUJEME nastavení smluv. INDIVIDUÁLNĚ připravím ŘEŠENÍ  podle nároků klienta.


Přes 10 let působím pod licencí pojišťovacího makléře, agenta kterou jsem obdržel od České národní banky. Ta je jedinou institucí v České Republice, která toto osvědčení o registraci vydává. Specializuji se na oblast pojišťovnictví a bankovnictví. Aktuálně provozuji společnost Fénix 2015 s.r.o., v rámci níž se zabýváme s mým pečlivě vybraným týmem všemi druhy pojištění, bankovními službami a investováním.


V pravidelných intervalech se zúčastňuji doškolování odborné způsobilosti a získávám další certifikace. Mohu se podělit o zkušenosti z praxe, odborné vědomosti a osvědčené TIPY, které jsou právě teď aktuální. Veškerou administrativu maximálně možně zjednodušuji, zpřehledním a vysvětlím. Na finančním trhu působím od roku 2007, díky tomu mám širokou klientskou základnu již v řádech tisíců zákazníků a stovek firem. Preferuji dlouhodobou spolupráci která funguje rychle & spolehlivě. Rád se podělím o získané vědomosti a zkušenosti z praxe. Pomáhám nalézt správné řešení nejrůznějších situací, jak životních, tak i firemních záležitostí. Individuální OPTIMALIZACE potřeby každého klienta je u nás samozřejmostí.

CENA/KVALITA/VÝKON = ÚSPORY/VÝHODY/ZISK/SPOKOJENOST

Finanční a pojišťovací služby pro občany, města, podnikatele a všechny obchodní společnosti. Vždy se snažíme vyjít vstříc specifickým přáním, požadavkům a ideální nabídky přizpůsobíme konkrétním možnostem klienta. Důrazně dodržuji pravidla poskytování špičkového poradenství a dbám na maximální vstřícnost, srozumitelnost a transparentnost. Tyto vlastnosti striktně vyžaduji od všech manažerů a členů obchodního týmu společnosti Fénix 2015 s.r.o, kteří vám budou pro daný případ k dispozici. Mám bohaté reference, které dokládají mé zkušenosti. Některé z nich si můžete prohlédnout přímo na této firemní prezentaci a veřejných webových portálech poskytujících možnost hodnocení služeb a spokojenosti zákazníků...

Pomohu nalézt a zprostředkovat vhodné a kvalitní finanční produkty, tzv. "NA MÍRU".  Chcete mít odborné poradenství, které dokáže zjednodušit někdy složité rozhodnutí? Vysvětlíme a upozorníme klienty na veškeré zásadní detaily smluv, které běžně až 90% populace přehlídne. Vyuzkoušejte odborníka - Doporučení, TIPY a srovnání vhodných nabídek. Dodržuji jistá pravidla která platí, jak v osobním životě, tak v podnikání - férové jednání, zodpovědnost, vstřícnost, transparentnost a stím souvisí  kvalita a profesionalita poskytovaných služeb. Můžete mě kdykoliv kontaktovat telefonicky, e-mailem, SMSkou, WhatsApp nebo Facebook Messenger a sjednat si schůzku pro konzultaci. Chtěli byste zjistit vhodné řešení vaší situace HNED TEĎ? ANO? Skvělé rozhodnutí! Zavolejte nám právě TEĎ! Raději preferujete osobní jednání? FACE to FACE? Navštivte kancelář v Rožnově pod Radhoštěm - ulice Nerudova 162, 1.patro (vedle hotelu AGH). Těším se na společné setkání.

Finance, pojištění, hypotéky, investice ==>>> Výhoda více jak 10-ti leté praxe v oboru 🙂

KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ

Srovnáváme nabídky, podmínky, ceny a výhody finančních produktů. Řešíte změny, sjednání a úpravy smluv? Pomůžeme s realizací a vše připravit. Vyřešíme za vás veškerou administrativu. Odborné nastavení smluv - poměr: CENA/VÝKON. Rádi probereme a připravíme řešení "NA MÍRU" vašeho bydlení: Hypotéky, překlenovací úvěry, stavební spoření atd... Získejte řešení 🙂

Nižší ceny pro pojištění aut - povinné ručení, ALLRISK: havárie, odcizení, vandalismus, živel včetně připojištění všech skel atd. Můžeme výhodně připravit OPTIMÁLNÍ pojištění nemovitosti, domácnosti, životní nebo úrazové připojištění Vás a celé rodiny. Vyřídíme cestovní pojištění, dětské spoření a různá doplňkové připojištění, občanskou a zaměstnaneckou ODPOVĚDNOST tzv. "pojistka na blbost". Nabízíme kompletní pojištění podnikatelů - zajištění podnikatelských rizik pro města, firmy, ostatní subjekty a připravy spojené administrativy.

Chcete mít ZISK? Zhodnocujte své peníze. VÍME JAK na TO! Po upřesnění aktuálních možností trhu a rizik, zpracujeme investiční plán. Sledujeme burzovní trhy a máme přehled. Pracujeme s penězi klientů a poradíme v oblasti INVESTOVÁNÍ uspořených peněz v bankovních fondech, investice do stabilních dluhopisů, cenných kovů - zlata, stříbra, diamantů a nových příležitostí. Vložte peníze do námi vybraných českých a světových akcií firem včetně možnosti nákupu podílu rozvíjejících se společností a buďte v ZISKU. Portfolio nastavujeme vždy INDIVIDUÁLNĚ dle možností a přání klienta. Co by jste si zvolili raději? Ve zkratce nabízíme dvě varianty: nižší a stabilní VÝNOS vs. RYCHLEJŠÍ ZISK ale vyšší riziko?  K dispozici jsou světové a české společnosti které prosperují, rozšiřují aktivity a mají kvalitní předpoklady: ROZVOJ, EXPANZE a TRŽBY. Tyto indikátory mohou dobře predikovat možnou budoucí ziskovost. INVESTUJTE volné peníze, případně část z nich ať neztrácejí hodnotu, protože zcela zbytečně leží na běžném účtu v bance nebo doma pod polštářem 🙂

Kompletní servis = úspora času a peněz.Motto: „Přemýšlet do budoucna a pomáhat v dobách rychlých změn.“


Těší mě a děkuji za pozornost. Přeji pěkný den.

LUKÁŠ Polášek - jednatel, tel: +420 777 23 60 23LICENCE + CERTIFIKACE

ČNB, investiční AGENT/ZPROSTŘEDKOVATEL - in INVEST, Hypoteční specialista, AUTORIZOVANÝ partner pojišťoven, CERTIFIKACE pro spotřebitelské úvěry, splněné každoroční zkoušky z AML+FACTA 2017, OCENĚNÍ za zodpovědný prodej finančních služeb a POJISTNÉ PRODUKTY. Zplnomocnění + OSVĚDČENÍ k uzávirání bankovních služeb a pojistných smluv od většiny pojišťoven a bank v České Republice.

SPECIALISTA v oblasti řízení firemních rizik a podnikatelského pojištění. Komplex II, III, TREND a hospodářská rizika firem s majetkem nad 100mil.  Dobrovolně absolvuji nové CERTIFIKACE z vybraných licencí a zkoušek finančních institucí včetně každoročního proškolení atd.. Navštěvuji a splňuji PRAVIDELNÉ doškolovací kurzy. Informuji o aktuálních změnách a nových produktech. Znalosti z pojistného práva + Legislativa ČR

Na základě splnění odborné způsobilosti v pojišťovnictví jsem od České národní banky (ČNB) v roce 2007 obdržel licenci pojišťovacího zprostředkovatele. Osvědčení o registraci v PDF. V pravidelných intervalech probíhá doškolování odborné způsobilosti v pojišťovnictví a rozšiřuju zázemí novými certifikacemi.

Proto si vám dovoluji nabídnout využití mé dlouholeté zkušenosti z praxe a odborné znalosti TRHU.

VĚDOMOSTNÍ TEST - 3 jednoduché otázky na tělo:

Chci používat nabízené "know-how" ve svůj prospěch? Chci mít nejlepší řešení? Rozhodnu se a vyzkouším?

Pokud je výsledek nevím, ne, zvažuji atd... NEVADÍ, pohodlně nad rozhodnutím popřemýšlejte...

Odpověděli jste 3x ANO? .... 

SKVĚLÁ VOLBA, výborně = sjednejte si schůzku, RÁD VÁS POZNÁM.

Profesionální poradenství a řešení 

Created by Lukáš Polášek

Work in FÉNIX 2015 s.r.o.

Máme VIZI, stabilní zázemí, zkušenosti, systém vzdělání, analytický software, skvělé firemní IT řešení a ÚSPĚCH 🙂

>>> druhy a formy spolupráce <<<

EN - Finance, insurance, mortgages, investments
== >>> More than 10-year experience in the field .................

We OFFER Comprehensive advice:
Compare prices, products, and detailed conditions of the majority of insurance companies and banks in the Czech. Customized solutions. We can help also with housing - mortgage loan, building savings and consumer loans.

Full service = saving time and money.

Helping you to safely conserve and exploit your finances.