+420 777 23 60 23

Po - Pá: 8:00 - 16:00

polasek@fenix2015.cz

Kontaktní e-mail

Můj příběh

Lukáš Polášek profil
Lukáš Polášek profil

Kdo jsem?

Lukáš Polášek – finanční makléř a investor   

Již přes 15 let pracuji jako pojišťovací makléř a investor. Kromě toho se věnuji také cestování, což mi umožňuje rozšiřovat svůj pohled na svět a poznávat nové kultury a způsoby života.

Mým hlavním posláním jako pojišťovacího makléře je pomáhat lidem najít ta nejlepší pojištění pro jejich konkrétní potřeby. Poskytuji komplexní poradenství a zprostředkování pojištění od spolehlivých a kvalitních pojišťoven. Při své práci kladu na první místo důvěru, upřímnost a spokojenost svých zákazníků. 

Když zrovna neanalyzuji nové finanční produkty, rád cestuji. Poznal jsem více než 42 zemí světa, například USA, Čínu, Gruzii, Argentinu, Kypr, Filipíny, Uruguay, Thajsko, Finsko, Zanzibar, Panamu nebo Spojené Arabské Emiráty. Na cestách čerpám inspiraci, odpočívám, poznávám nové lidi i místa a rozšiřuju si své obzory.

Mé firemní (osobní) hodnoty jsou:

SPOLEHLIVOST, ZODPOVĚDNOST, UPŘÍMNOST.

Jako investor se zajímám o oblasti finančních trhů a přináším svým klientům co nejvýhodnější investiční příležitosti.    V této oblasti je pro mě důležitá především transparentnost a dlouhodobá udržitelnost investování.

Mým zájmem o cestování rozvíjím své poznání o různých kulturách a způsobech života. Rád se učím novým věcem a sdílím své zkušenosti s lidmi kolem sebe. Zároveň jsem našel rovnováhu mezi prací a osobním životem, což mi umožňuje být efektivním a spokojeným člověkem.

Věřím, že kombinace mých zkušeností a zájmů mi umožňuje poskytovat kvalitní a komplexní služby pro své klienty. Jsem přístupný a flexibilní vyjít vstříc potřebám každého z nich.

Jako cestovatel jsem si uvědomil, jak důležité je mít správně nastavené finanční zabezpečení. Proto pomáhám lidem najít nejen nejlepší možnosti pojištění, ale také cesty jak investovat své peníze a maximalizovat svůj zisk.

Klienta vidím jako partnera, se kterým společně hledáme optimální řešení. Proto kladu důraz na transparentnost a rád vysvětlím všechny aspekty daného produktu. Věřím, že pouze spokojený zákazník je ten nejlepší klient.

Jako pojišťovací makléř a investor neustále zlepšuji své vědomosti a dovednosti, abych mohl poskytovat svým klientům co nejkvalitnější služby. Jsem vstřícný a flexibilní, abych dokázal plně vyhovět potřebám zákazníka.

Pokud hledáte profesionálního pojišťovacího makléře a investora, který vám pomůže s vašimi financemi, neváhejte mě kontaktovat. Rád vám poskytnu kvalitní a odborné poradenství.

Mé služby přehledně 

Pojištění a finanční produkty 

Mnohaleté zkušenosti z praxe a neustálé vzdělávání znamená, že dokážu najít nejlepší pojistný produkt, ať jde o životní a úrazové pojištění, pojištění majetku či povinné ručení nebo havarijní připojištění. Orientuji se v pojistných smlouvách a smluvních podmínkách,VPP, takže umíme vyjednat pojistné plnění u pojišťovny. Vyhněte se zamítavým odpovědím při řešení škodné události! POMŮŽU VÁM. Správné pojištění pomáhá v těžkých životních situacích.

Hypotéky a úvěry 

Jaké jsou hypoteční sazby na trhu? A která banka vám nabídne nejlepší podmínky? Nezávisle zhodnotíme s mým týmem možnosti klasického úvěru, úvěrů na bydlení, hypotéky + doporučíme optimální řešení půjčky. S bankami spolupracujeme dlouhodobě, známe podmínky i strategie, víme jak vyjednat co nejlepší úrokovou sazbu. Neplaťte za úvěr více, než musíte! Jsem SUPERVISOR, hypotéky něřeším osobně ale dohlížím na kompletní průběh….

Investice 

Máte našetřeno nebo chcete spořit? Investujte chytře, zhodnoťte peníze a maximalizujte ZISK. Tohle je moje „parketa“… Existuje tolik možností, jak nastavit investiční plán. Pečlivě a pravidelně sleduju osobně burzovní trhy a novinky ze světa investování, proto umím poradit, jak nejlépe vybrat investiční fondy. Dluhopisy nebo akcie dle možného zhodnocení, rizika a nízké poplatkové struktury.

 

Komplexní poradenství 

Nakládejte se svým majetkem a penězi chytře. Ukážu vám aktuální možnosti na trhu a společně vybereme produkt, díky kterému se perfektně pojistíte nebo vyděláte. Projdeme současné smlouvy, investiční příležitosti + půjčky a optimalizujeme je tak, abyste z nich co nejvíce vytěžili. Administrativy se obávat nemusíte, tu vyřeším za vás. Odborné nastavení smluv. Výběr finančního produktu a jeho nastavení je velmi důležité. Rád pracuju efektivně a vždy hledám optimální poměr cena/výkon, zároveň mám na mysli bezpečnost a zhodnocení peněz. Platí to jak při mé práci, tak při hledání ideálního řešení pro mé klienty.  

 

Setkejme se u kávy

Jaké pojištění je nejvýhodnější? Která hypotéka má nejlepší podmínky? Kde můžete opravdu zhodnotit peníze? Rád pro vás připravím odpovědi na otázky ze světa finančnictvíSejít se můžeme on-line i off-line. Zavolejte mi nebo napište.

Jsem na telefonu, e-mailu, WhatsAppu, Signálu nebo na Messengeru. Zastavte se do kanceláře na Nerudově ulici 162 v Rožnově pod Radhoštěm (1. patro). Těším se, že společně dáme vašim finančním produktům správný směr 🙂

 

Proč se mnou spolupracovat?  

 • Zakládám si na třech hodnotách – jsou to zodpovědnost, upřímnost a transparentnost 
 • Na prvním místě mám při spolupráci vždy efektivitu, optimální poměr cena/výkon a bezpečnost 
 • Finanční trh se rychle rozvíjí, a to mě udržuje ve střehu. Jen tak můžu poskytovat kvalitní služby.  
 • Neustále se vzdělávám. Pravidelně chodím na školení, odborné konference a přednášky.
 • Klíčová je komplexnost mých služeb. Vše se vším souvisí.
 • Získal jsem certifikáty důvěryhodnosti a platné licence, za sebou mám řadu úspěšně složených zkoušek.   
 • S finančnictvím úzce souvisí i administrativa a pečlivost. Vyřízení smluv a papírování je součástí mých služeb.  

 

Některé licence & certifikace 

 • Investiční makléř, agent, licence od ČNB 
 • Certifikace pro spotřebitelské úvěry, hypotéky
 • Investiční zprostředkovatel – CONSEQ, J&T Banka
 • Každoroční zkoušky z AML + FACTA 
 • Ocenění za zodpovědný prodej finančních služeb a pojistných produktů  
 • Specialista v oblasti řízení firemních rizik a podnikatelského pojištění 
 • Komplex II, III, TREND a hospodářská rizika firem s majetkem nad 300 milionů korun
 • Navštěvuji a splňuji pravidelné doškolovací kurzy 
 • Znalosti z pojistného práva a legislativy ČR 

Certifikace